- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI803CAS3IL-28W Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm
KAMERA IP APTI-AI803CAS3IL-28W Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI803CAS3IL-28W Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mmSkladom103,65 EUR84,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Čidlo: 1/2.8 " ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 96 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Prenos audia po sieti ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx4K UHD , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 96 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 8 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (older FW versions: admin) Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.4 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 172 x 73 x 73 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







