- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, až 12 Mpx
- KAMERA IP IDS-2CD7A86G0-IZHSY(2.8-12MM) - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm - MOTOZOOM Hikvision
KAMERA IP IDS-2CD7A86G0-IZHSY(2.8-12MM) - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IDS-2CD7A86G0-IZHSY(2.8-12MM) - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>HikvisionSkladom1 880,75 EUR1 529,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 3860 x 2160, 3072 x 1728, 2560 x 1440, 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoom; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485; Hlavné vlastnosti: Výstup napájania : 12 V DC ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx4K UHD |
| Rozlíšenie: | 3860 x 2160 - 8.3 Mpx4K UHD , 3072 x 1728 - 5.3 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 112 ° ... 41 ° (údaje výrobcu) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Kompresia: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 8.3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 32 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact, Zliatina hliníka Ochrana pred koróziou zhodná s požiadavkami NEMA 4X |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.95 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | Ø 140 x 351 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, Švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| SAP Code: | 311316493 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |






