- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC-HDW1530T-0280B-S6-BLACK - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HDW1530T-0280B-S6-BLACK - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HDW1530T-0280B-S6-BLACK - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom258,92 EUR210,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 106 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 5 Mpx 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 20.06 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 94 x 85 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





