- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, guľové s infračerveným prisvietením, až 1080p
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDW5241T-ZE-27135 - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDW5241T-ZE-27135 - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDW5241T-ZE-27135 - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUASkladom587,42 EUR477,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom; Uhol záberu: 109 ° ... 30 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Hlavné vlastnosti: Analýza IVS ; Napájanie: ePoE, PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, IPv4/IPv6, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 19.06 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6.9 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 108 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |






