- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Bezdrôtové karty Wi-Fi
- KARTA WLAN USB DS-3WRU3X 286 Mbps @ 2.4 GHz Hikvision
KARTA WLAN USB DS-3WRU3X 286 Mbps @ 2.4 GHz Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB DS-3WRU3X 286 Mbps @ 2.4 GHz HikvisionSkladom12,34 EUR10,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE802.11 ax/b/g/n @ 2.4 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 286 Mbps @ 2.4 GHz ; Rozmery: 21 x 15 x 8 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE802.11 ax/b/g/n @ 2.4 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 286 Mbps @ 2.4 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Adaptér bezdrôtovej siete |
| Typ antény: | Vnútorná anténa - 1x1 MIMO |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| Rozmery: | 21 x 15 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200511 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




