- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB TL-MERC-MW300UM 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
KARTA WLAN USB TL-MERC-MW300UM 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB TL-MERC-MW300UM 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYSSkladom10,54 EUR8,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Podporované prenosové rýchlosti: 300 Mbps ; Výkon vysielača: < 20 dBm ; Rozmery: 43 x 17 x 8 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | |
| Typ antény: | Do interiérov |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priložené ovládače: | Windows XP/7/8/8.1/10 (32/64bit) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 43 x 17 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




