- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB TL-WN725N 150 Mbps TP-LINK
KARTA WLAN USB TL-WN725N 150 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB TL-WN725N 150 Mbps TP-LINKSkladom9,55 EUR7,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Podporované prenosové rýchlosti: 150 Mbps ; Výkon vysielača: < 20 dBm ; Rozmery: 18.7 x 15.0 x 7.0 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 150 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | Ad-Hoc, Infrastructure |
| Modulácia: | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Rozhranie: | USB |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priložené ovládače: | Windows XP/Vista/7/8 |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Rozmery: | 18.7 x 15.0 x 7.0 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




