- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K32LCD+-W2W PARADOX
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K32LCD+-W2W PARADOX
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K32LCD+-W2W PARADOXSkladom70,15 EUR57,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Klávesnica K32LCD+-W2W je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu PARADOX - Spectra SP, Magellan M;
| Spolupráca: | PARADOX: SPECTRA SP V4.90+, MAGELLAN M V2.31+ |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Zhoda s normami: | EN 50130-4, EN 61000-6-3, EN 60950-1, EN 50581 |
| Farba: | Biela / Strieborný |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 150 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.220 kg |
| Rozmery: | 126 x 150 x 27 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




