- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU PRIMA-LCD-WH-WH GENEVO
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU PRIMA-LCD-WH-WH GENEVO
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU PRIMA-LCD-WH-WH GENEVOSkladom103,96 EUR84,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hlavné vlastnosti: Ikony jednoducho prezentujúce najdôležitejšie informácie v systéme ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 50 mA ;
| Spolupráca: | Poplachové centrály GENEVO radu: PRiMA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 50 mA |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.165 kg |
| Rozmery: | 120 x 110 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




