- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre CCTV 75 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL RG-59
KOAXIÁLNY KÁBEL RG-59
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL RG-59Nie je skladom0,64 EUR0,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 0.59 mm Cu Drôt ; Vonkajšie opláštenie: Ø 5.9 mm PVC ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 27.0 dB @ 500 MHz ;
| V úseku: | 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.59 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 3.7 mm PE plný |
| Tienenie: | ![]() |
| Opletenie kábla: | Drôt Cu |
| Hustota opletenia: | 85 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.9 mm PVC |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 11.3 dB @ 100 MHz 16.3 dB @ 200 MHz 27.0 dB @ 500 MHz 40.6 dB @ 1000 MHz 57.2 dB @ 1750 MHz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





