- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Príslušenstvo
- KONCOVÁ SVORKA PV-KK/40-50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY 40 mm
KONCOVÁ SVORKA PV-KK/40-50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY 40 mm
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ SVORKA PV-KK/40-50/B PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY 40 mmSkladom0,73 EUR0,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Koncová svorka určená na pripevnenie najvzdialenejších fotovoltaických panelov na montážnom profile; Materiál prevedenia: Hliník ;
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Výška: | 40 mm |
| Priemer otvoru: | 9 mm |
| upevňovacia skrutka: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 50 x 43 x 30 mm |
| Farba: | Čierny |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





