- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EUN-WHITE/100 DAHUA
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EUN-WHITE/100 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EUN-WHITE/100 DAHUASkladom35,35 EUR28,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 100 m ; Žáner: UTP kat. 5e ; Vnútorný vodič: Ø 0.45 mm Cu=99.99% - OFC (Oxygen Free Copper) ;
| V úseku: | 100 m |
| Žáner: | UTP kat. 5e |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.45 mm Cu=99.99% - OFC (Oxygen Free Copper), Drôt |
| Odpor: | max. 12 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 4.7 mm PVC |
| Farba povlaku: | Biela |
| Hmotnosť: | 28 kg/km |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






