- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Puzdrá pre domácé telefóny
- KRYCIA LIŠTA CDN-M-S-ST ACO
KRYCIA LIŠTA CDN-M-S-ST ACO
- Kompletné špecifikácie
KRYCIA LIŠTA CDN-M-S-ST ACOSkladom29,98 EUR24,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: CDN-R-S, CDN-R2-S, CDN-R-S-AL ; Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Farba: Oceľový ;
| Kompatibilita: | CDN-R-S, CDN-R2-S, CDN-R-S-AL |
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Farba: | Oceľový |
| Hmotnosť: | 0.442 kg |
| Hrúbka dosky: | 1.5 mm |
| Vnútorné rozmery: | 214 x 96 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 330 x 230 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




