- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- Príslušenstvo pre rekordéry
- KRYT HDD 25PW1-U3-BK-EP-HW ORICO
KRYT HDD 25PW1-U3-BK-EP-HW ORICO
- Kompletné špecifikácie
KRYT HDD 25PW1-U3-BK-EP-HW ORICOSkladom6,62 EUR5,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 1 x SATA III, 2.5 " ; Výstupy: 1 x USB 3.0 Micro B ;
| Podporované pevné disky: | 1 x SATA III, 2.5 " - 6 TB (max) |
| Výstupy: | 1 x USB 3.0 Micro B, max. 5 Gb/s |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED |
| Napájanie: | 5 V DC - z portu USB |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 130 x 80 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | ORICO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




