- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- KRYT PRE KLÁVESNICE POPLACHOVÝCH CENTRÁL
- KRYT POPLACHOVEJ KLÁVESNICE AWO-351
KRYT POPLACHOVEJ KLÁVESNICE AWO-351
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ KLÁVESNICE AWO-351Skladom26,55 EUR21,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Kov ; Farba: Biela ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Vybrané vlastnosti: Odnímateľná upevňovacia doska ; Rozmery: 235 x 135 x 40 mm ;
| Materiál prevedenia: | Kov |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | CA-4V KLED, CA-6 KLED, CA 10 KLED, CA-64 S, CA-64 SZ, SZW-02 |
| Rozmery: | 235 x 135 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






