- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Príslušenstvo optických vlákien
- LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-XK10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km
LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-XK10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÝ TESTER OPTICKÝCH KÁBLOV BML-XK10 650 nm 10 mW 8 ... 10 kmSkladom11,13 EUR9,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Optická vlnová dĺžka: 650 nm ; Výkon na optickom výstupe: 10 mW ; Prevádzkový dosah: 8 ... 10 km ; Typ konektora: Univerzálny ; Použitie: Vizuálna lokalizácia poškodenia optického kábla ; Napájanie: 2 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) ;
| Optická vlnová dĺžka: | 650 nm ± 20 nm |
| Výkon na optickom výstupe: | 10 mW |
| Prevádzkový dosah: | 8 ... 10 km |
| Typ konektora: | Univerzálny |
| Použitie: | Vizuálna lokalizácia poškodenia optického kábla |
| Prevádzkový režim: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Hliník |
| Napájanie: | 2 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) (súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.07 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | Ø 26 x 175 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




