- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Signalizačné kontrolky
- LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA LE-412933 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) LEGRAND
LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA LE-412933 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA LE-412933 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) LEGRANDSkladom31,19 EUR25,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: LED signalizačná kontrolka, trojitá ; Farba: Červená, Červená, Červená ; Menovité napätie: 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | LED signalizačná kontrolka, trojitá |
| Farba: | Červená, Červená, Červená |
| Menovité napätie: | 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 0.17 W @ 230 V AC |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 18 x 85 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




