- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- LED STRIP CABLE AD-TL-6498/RGB/25M 25 m ORNO
LED STRIP CABLE AD-TL-6498/RGB/25M 25 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
LED STRIP CABLE AD-TL-6498/RGB/25M 25 m ORNOSkladom18,34 EUR14,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla: 25 m ; Použitie: LED pásiky - RGB ; Vnútorný vodič: Ø 0.35 mm - Linka ;
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Použitie: | LED pásiky - RGB |
| Vnútorný vodič: | 4 x Ø 0.35 mm - Linka |
| Vonkajšie opláštenie: | 4 x Ø 1.6 mm - PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Na vnútorné použitie |
| Farba povlaku: | Čierny + Zelený + Červená + Modrý |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




