LICENCIA K SOFTVÉRU DSSEXPRESS8-VIDEO-CHANNEL-LICENSE DAHUA
- Kompletné špecifikácie

LICENCIA K SOFTVÉRU DSSEXPRESS8-VIDEO-CHANNEL-LICENSE DAHUA
Skladom
75,65 EUR
61,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The DSSEXPRESS8-VIDEO-CHANNEL-LICENSE single license entitles you to add 1 video channel in DSS Express software;
Hardvérová konfigurácia pre klienta PC:
| Procesor: | Odporúčané : Intel I5-6500@3.20 GHz Minimálny : Intel I3-2120@3.20 GHz |
| RAM: | Odporúčané : 8 GB Minimálny : 4 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 100 GB - Rezervácia pre DSS Minimálny : 50 GB - Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Windows 7 (64bit) / Windows 10 (64bit) |
Hardvérová konfigurácia pre server:
| Procesor: | Odporúčané : Intel® Core(TM) I7-9700K CPU@3.60GH Minimálny : Intel® Core(TM) I5-9400 CPU@2.90GHZ |
| RAM: | Odporúčané : 8 GB Minimálny : 8 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 7200 RPM Enterprise Class HDD 1TB ; 1 TB Rezervácia pre DSS Minimálny : 7200 RPM Enterprise Class HDD 1TB ; 100 GB Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Windows 7 (64bit) / Windows 10 (64bit) |
Hardvérová konfigurácia pre mobilného klienta:
| Android: | Rozlíšenie : min. 1280 x 700 RAM : min. 2 GB Android 5.0 alebo novší |
| iPhone: | iPhone 5S alebo vyšší iOS 10.0 alebo novší |
Všeobecné informácie:
Tovar zaradený v kategóriách