- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KYZ-10/10+20M+SMA GSM/GPRS LTE
LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KYZ-10/10+20M+SMA GSM/GPRS LTE
- Kompletné špecifikácie
LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KYZ-10/10+20M+SMA GSM/GPRS LTESkladom117,38 EUR95,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 960 MHz, 1700 ... 2700 MHz ; Konektory: 2 x Zástrčka SMA ; Zosilenie : 9.5 ... 10 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 20 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 440 x 210 x 63 mm (každý anténny modul) ;
| Rozsah frekvencie: | 698 ... 960 MHz , 1700 ... 2700 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE |
| Konektory: | 2 x Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | 9.5 ... 10 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 75 / 55 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 55 / 75 ° |
| Polarizácia: | Zvislá + Vodorovná |
| VSWR: | ≤ 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2 x 1.4 kg |
| Rozmery: | 440 x 210 x 63 mm (každý anténny modul) |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




