- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- LOVECKÁ KAMERA DS-2XS6F45G1-IC2/4G Hikvision
LOVECKÁ KAMERA DS-2XS6F45G1-IC2/4G Hikvision
- Kompletné špecifikácie
LOVECKÁ KAMERA DS-2XS6F45G1-IC2/4G HikvisionSkladom1 516,89 EUR1 233,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: ~ 103.6 ° ; Vlnová dĺžka IR osvetlenia: 850 nm ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Externá pamäť: max. 512 GB Pamäťová karta SD ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Komunikácia: Podpora LTE / 4G Automatické odosielanie zhotovených fotografií na FTP alebo klientovi ;
| Čidlo: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Uhol záberu: | ~ 103.6 ° |
| Vlnová dĺžka IR osvetlenia: | 850 nm |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Zabudovaný monitor: | ![]() |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | max. 512 GB Pamäťová karta SD (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 4 Mpx / 1080p / 720p @ 25 políčok/s |
| Denný/nočný režim: | Možné nastavenia : Deň/Noc / automatický / harmonogram |
| Dosah detekcie PIR: | 15 m (max) |
| Uhol detekcie: | 90 ° (max) |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Komunikácia: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Mobilná aplikácia: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie z batérie: | |
| Napájanie: | 6 - 15 V DC / 1 A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Rozmery: | 283.3 x 139.7 x 86.7 mm - (Keď sú antény rozložené) |
| Podporované jazyky: | Angličtina, ruština, estónčina, bulharčina, maďarčina, gréčtina, nemčina, taliančina, čeština, slovenčina, francúzština, poľština, holandčina, portugalčina, španielčina, rumunčina, dánčina, švédčina, nórčina, fínčina, chorvátčina, slovinčina, srbčina, turečtina, kórejčina, tradičná čínština, thajčina, vietnamčina, japončina, lotyština, litovčina, portugalčina (Brazília), ukrajinčina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311325530 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





