- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merače odporu izolácie
- MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-511 UNI-T
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-511 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-511 UNI-TSkladom164,74 EUR133,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Automatická zmena meracích rozsahov; Vybrané vlastnosti: Bargraf, Možnosť vykonania porovnávacieho merania, Meranie polarizačného indexu (PI), Maximum duration of the measurement: 30 min, ; Napájanie: 8 x Batéria 1.5V, typ R14/LR14, 15 V DC ;
| Meranie odporu: | |
| Presnosť merania: | |
| Napätie otvoreného obvodu: | Skúšobné napätie + 20 % |
| Intenzita testovacieho prúdu: | 1 mA ... 1.2 mA @ 100 kΩ / 100 V 1 mA ... 1.2 mA @ 250 kΩ / 250 V 1 mA ... 1.2 mA @ 500 kΩ / 500 V 1 mA ... 1.2 mA @ 1 MΩ / 1000 V |
| Intenzita skratového prúdu: | ~ 2 mA |
| Meranie napätia AC: | 30 V ... 750 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | 30 V ... 1000 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Rozmery: | 202 x 155 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






