- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS0A DAHUA
MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS0A DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS0A DAHUASkladom343,80 EUR279,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 55 " ... 75 " ; Nosnosť: 125 kg ; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná výška držiaka monitora ;
| Štandardné pripevnenie: | Montážne rozmery : 55 / 65 / 75 " |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 55 " ... 75 " |
| Nosnosť: | 125 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | ![]() |
| Farba: | Strieborný |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Rozmery: | 1160 x 688 x 1561 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





