- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL KONFIGUROVATEĽNÉHO PREPÍNACIEHO RELÉ PK1-12-PDT DELTA
MODUL KONFIGUROVATEĽNÉHO PREPÍNACIEHO RELÉ PK1-12-PDT DELTA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONFIGUROVATEĽNÉHO PREPÍNACIEHO RELÉ PK1-12-PDT DELTASkladom8,22 EUR6,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul PK1-12-PDT pozostáva z konfigurovateľného prepínacieho relé a konfiguračného systému nastavujúceho ovládanie relé vysokým alebo nízkym stavom; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 16 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: NO/NC ; Vybrané vlastnosti: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35, ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | 35 mA / 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Spínacie napätie relé H: | > 4 V |
| Spínacie napätie relé L: | < 2.7 V |
| Výstup: | NO/NC |
| Použitie: | relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 78 x 27 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




