- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL KONFIGUROVATEĽNÝCH PREPÍNACÍH RELÉ PK2-12-PWT DELTA
MODUL KONFIGUROVATEĽNÝCH PREPÍNACÍH RELÉ PK2-12-PWT DELTA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONFIGUROVATEĽNÝCH PREPÍNACÍH RELÉ PK2-12-PWT DELTASkladom15,79 EUR12,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 2 ; Napájanie: 10 ... 16 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: max. 2 x 10 A, 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 2 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia, Kryt odolný voči postriekaniu ;
| Počet výstupov relé: | 2 |
| Napájanie: | 10 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 2 x 35 mA / 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | max. 2 x 10 A, 30 V DC / 50 V AC |
| Spínacie napätie relé H: | > 4 V |
| Spínacie napätie relé L: | < 2.7 V |
| Výstup: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 120 x 90 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




