- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-2 ROGER
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-2 ROGER
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-2 ROGERNie je skladom579,25 EUR470,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kontrolér MC16-PAC-2 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov; Počet podporovaných priechodov: 2 ; Vstupy: 8 ; Výstupy: 8 ; Počet prihlasovacích bodov: 4 ; Počet prístupových terminálov: 8 ; Počet prístupových zón: 4 ;
| Počet podporovaných priechodov: | 2 |
| Vstupy: | 8 |
| Výstupy: | 8 |
| Počet používateľov: | max. 8192 - Počet identifikátorov |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Počet oprávnení na identifikátor: | 32 |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Podpora čítačiek MCT: | 16 ks. |
| Pripojenie čítačiek: | 4 ks. - Wiegand / PRT |
| Počet prihlasovacích bodov: | 4 |
| Počet prístupových terminálov: | 8 |
| Počet prístupových zón: | 4 |
| Počet poplašných zón: | 4 |
| Počet uzlov automatiky: | 4 |
| Podpora batérie: | 13.8 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




