- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Moduly montážnej svorkovnice
- MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-CT SATEL
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-CT SATEL
- Kompletné špecifikácie
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-CT SATELSkladom5,38 EUR4,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
MZ-1-CT uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch; Počet svoriek: 10 ; Veľkosť svorkového otvoru: Konektory typu Krone ; Maximálne napätie: 24 V AC / DC ; Maximálny prúd: 500 mA ;
| Počet svoriek: | 10 + 2 ( TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ) |
| Veľkosť svorkového otvoru: | Konektory typu Krone |
| Maximálne napätie: | 24 V AC / DC |
| Maximálny prúd: | 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 28 x 89 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




