- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZU-MT3608 DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZU-MT3608 DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZU-MT3608 DC/DCSkladom1,33 EUR1,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 2 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 4 ... 28 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: Regulácia presným potenciometrom ; Výstupný prúd: 2 A (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 2 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 4 ... 28 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstupný prúd: | 2 A (max) |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | 37 x 17 x 8 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




