- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL ZDROJA PZD-L7806
MODUL ZDROJA PZD-L7806
- Kompletné špecifikácie
MODUL ZDROJA PZD-L7806Skladom1,82 EUR1,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 8 ... 35 V AC/DC ; Výstupné napätie: 6 V DC ; Výstupný prúd: 1 A (max) ; Vybrané vlastnosti: Ochrana proti skratu, Tepelná ochrana ;
| Druh regulácie: | Lineárny stabilizátor L78xx |
| Napájacie napätie: | 8 ... 35 V AC/DC |
| Výstupné napätie: | 6 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 1 A (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | 49 x 26 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





