- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Stýkače
- MODULÁRNY STÝKAČ KMC-63-40 63 A 400 V AC IDEAL
MODULÁRNY STÝKAČ KMC-63-40 63 A 400 V AC IDEAL
- Kompletné špecifikácie
MODULÁRNY STÝKAČ KMC-63-40 63 A 400 V AC IDEALSkladom29,95 EUR24,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Stýkač - NO, Trojfázový ; Menovité prúdové zaťaženie: 63 A @ AC7A / AC1, 25 A @ AC7B ; Menovité napätie záťaže: 400 V AC ; Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: 4 / 0 ; Kategória používania: AC1, AC7A, AC7B ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 ;
| Druh zariadenia: | Stýkač - NO, Trojfázový |
| Menovité prúdové zaťaženie: | |
| Menovité napätie záťaže: | 400 V AC |
| Menovité napájacie napätie: | 230 V AC |
| Menovitý výkon: | |
| Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: | 4 / 0 |
| Kategória používania: | AC1, AC7A, AC7B |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 67 x 81 x 54.7 mm |
| Výrobca / Značka: | IDEAL |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




