- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory servisné
- MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K-V2 5 "
MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K-V2 5 "
- Kompletné špecifikácie
MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K-V2 5 "Skladom227,40 EUR184,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Video štandard: AHD - 8 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx, HD-TVI - 8 Mpx, PAL, NTSC ; Veľkosť obrazovky: 5 " ; Natívne rozlíšenie: 800 x 480 px ;
| Video štandard: | AHD - 8 Mpx @ 15 políčok/s , HD-CVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 políčok/s , HD-TVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 políčok/s , PAL, NTSC |
| Veľkosť obrazovky: | 5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 800 x 480 px |
| Nastavenie obrazu: | ![]() |
| Funkcia spánku: | ![]() |
| Menu OSD: | ![]() |
| Video vstup: | |
| Video výstup: | HDMI max. 1920 x 1080, 1080p + Generátor kontrolného signálu |
| Audio vstup: | 1 ks. Zásuvka Jack 3.5 mm |
| Audio výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | PELCO-D/P, SAMSUNG, PANASONIC, LILIN, YAAN, a iné Ovládanie objektívu motozoom prebieha výhradne po RS-485 Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 600 ... 115200 b/s |
| Činnosť ako zdroj napájania: | 12 V DC / 1 A |
| Napájanie: | |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | min. 6.5 hod |
| Hlavné vlastnosti: | Tester počítačovej krútenej dvojlinky |
| Prevádzka: | Veľké čitateľné klávesy |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 30 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 184 x 110 x 41 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, srbština, turečtina, taliančina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






