- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- Monitory do vozidiel
- MONITOR DO AUTA DAE-MLCDF7-E 7 " DAHUA
MONITOR DO AUTA DAE-MLCDF7-E 7 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR DO AUTA DAE-MLCDF7-E 7 " DAHUASkladom592,16 EUR481,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 7 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Audio: Zabudované reproduktory ;
| Veľkosť obrazovky: | 7 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Nastavenie obrazu: | ![]() |
| Audio: | Zabudované reproduktory |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 181 x 122 x 28 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






