- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM24-E231 23.8 " DAHUA
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM24-E231 23.8 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM24-E231 23.8 " DAHUASkladom232,10 EUR188,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 23.8 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 2 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup ;
| Veľkosť obrazovky: | 23.8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, E-LED backlight, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 (typovo) |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová, Úzky profil |
| Správa napájania: | Energy efficiency class E (Regulation (EU) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | Joystick na ovládanie menu OSD |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






