- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Terrestrial and Satellite Television
- Multiswitche
- Multiswitch Accessories
- MULTISWITCH BUS AMPLIFIER WS-909 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV TELMOR
MULTISWITCH BUS AMPLIFIER WS-909 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV TELMOR
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH BUS AMPLIFIER WS-909 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV TELMORSkladom224,65 EUR182,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
WS-909 is an amplifier dedicated to 9-line multiswitch installations (HotBird + ASTRA); Vstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz ; Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): 20 dBi ... 30 dBi ; Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): 19 dBi ... 20 dBi ; Maximálna výstupná úroveň SAT: 115 dBµV ; Maximálna výstupná úroveň TV: 116 dBµV ;
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 20 dBi ... 30 dBi |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | 19 dBi ... 20 dBi |
| Regulácia zosilenia SAT: | 0 dB ... 20 dB |
| Regulácia zosilenia TV: | 0 dB ... 20 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 115 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 116 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 13 V DC / 1.5 A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 170 x 115 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





