- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- NABÍJACIA STANICA USB P1234AGY01-EU GaN UNITEK
NABÍJACIA STANICA USB P1234AGY01-EU GaN UNITEK
- Kompletné špecifikácie
NABÍJACIA STANICA USB P1234AGY01-EU GaN UNITEKSkladom75,70 EUR61,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V DC - USB-C1 / USB-C2, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - USB-C3, 5 / 9 / 12 / 20 V DC - USB-A1, 5 / 9 / 12 - USB-A2 ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 3 / 3 / 5 / 5 A - USB-C1 / USB-C2, 3 / 3 / 2.5 / 2 / 1.5 - USB-C3, 3 / 3 / 2.5 / 1.5 A - USB-A1, 3 / 2 / 1.5 A - USB-A2 ; Výstupný výkon: max. 188 W (celkom) ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V DC - USB-C1 / USB-C2 , 3.3 ~ 21 V DC (PPS1) , 15 ~ 28 V DC (AVS) , 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - USB-C3 , 3.3 ~ 11 V DC (PPS1) , 3.3 ~ 16 V DC (PPS2) , 5 / 9 / 12 / 20 V DC - USB-A1 , 5 / 9 / 12 - USB-A2 |
| Výstupný prúd: | 3 / 3 / 3 / 3 / 5 / 5 A - USB-C1 / USB-C2 , 5 A (PPS1) , 5 A (AVS) , 3 / 3 / 2.5 / 2 / 1.5 - USB-C3 , 3 A (PPS1) , 2 A (PPS2) , 3 / 3 / 2.5 / 1.5 A - USB-A1 , 3 / 2 / 1.5 A - USB-A2 |
| Výstupný výkon: | max. 188 W (celkom) |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 123 x 90 x 33 mm |
| Dĺžka káblu: | 150 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





