- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Nabíjačky akumulátorov
- NABÍJAČKA ACAGM06-GC Green Cell
NABÍJAČKA ACAGM06-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA ACAGM06-GC Green CellSkladom18,02 EUR14,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ batérie: 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM ; Kapacita akumulátora: 6 V : 1.2 Ah ... 14 Ah, 12 V : 1.2 Ah ... 50 Ah ; Nabíjací prúd batérie: 6 V : 1 A, 12 V : 1 A ; LCD obrazovka; Vybrané vlastnosti: Effective battery charging mode at low temperatures (≤ 0°C) ;
| Typ batérie: | 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM |
| Kapacita akumulátora: | |
| Nabíjací prúd batérie: | |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Dĺžka káblov: | 1.40 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Spotreba energie: | max. 70 W |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 80 x 71 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






