- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5V/2A/1.35/3.5/U UNITEK
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5V/2A/1.35/3.5/U UNITEK
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5V/2A/1.35/3.5/U UNITEKNie je skladom7,86 EUR6,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 5.0 V DC ; Výstupný prúd: 2.0 A ; Výstup: Konektor 1.35 / 3.5 mm ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.0 A |
| Výstupný výkon: | 10 W |
| Výstup: | Konektor 1.35 / 3.5 mm - na kábli |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 65 x 65 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




