- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Iné napájacie adaptéry
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC TR-40VA/NORATEL SATEL
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC TR-40VA/NORATEL SATEL
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC TR-40VA/NORATEL SATELSkladom40,43 EUR32,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Adaptér určený na použitie v inštaláciách, kde smernice CE vyžadujú použitie bezpečnostného transformátora; Napájacie napätie: 230 ... 250 V AC ; Výstupné napätie: 16 V, 18 V AC ; Maximálne zaťaženie: 2.22 A ;
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Napájacie napätie: | 230 ... 250 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 16 V, 18 V AC |
| Maximálne zaťaženie: | 2.22 A |
| Norma EN: | EN61558-2-6 |
| Skúšobné napätie medzi PRI/SEC: | AC 4kV RMS |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda izolácia: | B (130°C) |
| Index of Protection: | IP44 |
| Výstupný výkon: | 40 VA |
| Určenie: | |
| Výstup: | 2 ks. |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Rozmery: | 124 x 72 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




