- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, interiérové
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR AI-9/PS PRE ZVÁRAČKU OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AI-9/PS PRE ZVÁRAČKU OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AI-9/PS PRE ZVÁRAČKU OPTICKÝCH VLÁKIEN AI-9Skladom37,92 EUR30,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 13.5 V DC ; Výstupný prúd: 4.8 A ; Výstupný výkon: 65 W ;
| Identifikátor modelu: | AI-9/PS |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 13.5 V DC |
| Výstupný prúd: | 4.8 A |
| Výstupný výkon: | 65 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Ochrany: | Preťažené |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 120 x 55 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





