- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, interiérové
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR GST40A12-P1J MEAN WELL
NAPÁJACÍ ADAPTÉR GST40A12-P1J MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR GST40A12-P1J MEAN WELLSkladom23,48 EUR19,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12.0 V DC ; Výstupný prúd: 3.34 A ; Výstupný výkon: 40 W ;
| Vstupné napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 12.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 3.34 A |
| Výstupný výkon: | 40 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 89.5 % |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 124 x 55 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





