- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- NAPÁJACÍ ZDROJ UPS S BATÉRIOVÝM MODULOM COVER-CORE-10K+20X9AH 10000 VA COVER
NAPÁJACÍ ZDROJ UPS S BATÉRIOVÝM MODULOM COVER-CORE-10K+20X9AH 10000 VA COVER
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ZDROJ UPS S BATÉRIOVÝM MODULOM COVER-CORE-10K+20X9AH 10000 VA COVERSkladom1 739,31 EUR1 414,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 10000 W ; Zdanlivý výkon: 10000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 1 batériový modul ( 20 x 12V/9Ah ) : 28 minút - 25% zaťaženie, 10.7 minúty - 50% zaťaženie, 5.7 minúty - 75% zaťaženie, 3.5 minúty - 100% zaťaženie ; Počet výstupov: Svorkovnica ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, frekvencia, záťaž, ukazovateľ preťaženia, poplach, Diódy LED, Zvuková signalizácia ; Vybrané vlastnosti: Automatický reštart po obnovení sieťového napájania ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida |
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 10000 W |
| Zdanlivý výkon: | 10000 VA |
| Vstupné napätie: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz @ -20 % / +20 % |
| Výstupné napätie: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Účinník: | 1 |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 0.05 Hz |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 4 hod |
| Akumulátor: | 1 batériový modul : 20 x 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | 1 batériový modul ( 20 x 12V/9Ah ) : |
| Počet výstupov: | Svorkovnica - možnosť pridania externej lišty so zásuvkami typu C13/C19/Schuko |
| Riadiaci softwér: | ViewPower |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 45 °C / 0 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | COVER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





