- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- NASTAVITEĽNÁ POLICA E-RSA19-1U-350B
NASTAVITEĽNÁ POLICA E-RSA19-1U-350B
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÁ POLICA E-RSA19-1U-350BSkladom19,77 EUR16,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Hlavné vlastnosti: | Rozstup montážnych koľajníc : min. 350 mm, max. 510 mm |
| Rozmery: | 482 x 54 x (350 - 510) mm |
| Hmotnosť: | 1.84 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




