- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Audio moduly
- NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL SM-8/R
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL SM-8/R
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL SM-8/RSkladom5,56 EUR4,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pracovný povrch: 5 ... 150 m² ; Nastavenie zosilenia: 1x ... 500x ;
| Šírka pásma: | 200 Hz ... 10 kHz |
| Pracovný povrch: | 5 ... 150 m² |
| Nastavenie zosilenia: | 1x ... 500x |
| Napájanie: | 6 ... 12 V |
| Spotreba prúdu: | 12 mA |
| Výstupná impedancia: | 600 Ω |
| Kryt: | Plast |
| Rozmery: | 39 x 31 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




