- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Nástenné a stropné svietidlá
- NÁSTENNÉ A STROPNÉ SVIETIDLO AD-OP-6193WGU10 GU10 ADVITI
NÁSTENNÉ A STROPNÉ SVIETIDLO AD-OP-6193WGU10 GU10 ADVITI
- Kompletné špecifikácie
NÁSTENNÉ A STROPNÉ SVIETIDLO AD-OP-6193WGU10 GU10 ADVITISkladom10,26 EUR8,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ žiarovky: GU10 ; Vrátane žiarovky; Pohybové čidlo; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Výkon: max. 50 W ; Farba: Biela ; Index of Protection: IP20 ; Trieda mechanickej ochrany;
| Typ žiarovky: | GU10 |
| Vrátane žiarovky: | ![]() |
| Pohybové čidlo: | ![]() |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Výkon: | max. 50 W |
| Energetická trieda: | ![]() |
| Montáž do stropu: | ![]() |
| Nástenná montáž: | ![]() |
| Montáž na omietku: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Nástenné a stropné svietidlo - Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 140 x 80 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






