- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR DS-7608NXI-I2/VPRO 8 KANÁLOV AcuSense AcuSeek Hikvision
NVR DS-7608NXI-I2/VPRO 8 KANÁLOV AcuSense AcuSeek Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7608NXI-I2/VPRO 8 KANÁLOV AcuSense AcuSeek HikvisionNie je skladom993,77 EUR807,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: I / VPro ; Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 20 TB SATA ; Video výstupy: 1 ks. HDMI 4K, 1 ks. VGA ; Vstupy/výstupy audio: 1 / 1 ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ;
| Štandard: | IP |
| Rad: | I / VPro AcuSense AcuSeek |
| Počet podporovaných kanálov: | 8 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | - Porovnávanie tvárí s obrazmi z databázy - Podpora až 16 databáz tvárí spolu s 50 000 fotografií tvárí - Inteligentné vyhľadávanie osoby na základe fotografie tváre - Identifikácia vozidla/osoby - Filtrovanie falošných poplachov na základe rozoznávania osôb a vozidiel - Inteligentná detekcia pohybu (s rozlíšením osôb a vozidiel) |
| AI implementovaná IPC: | - Rozoznávanie registračných značiek - Rozoznávanie áut na základe farby, typu karosérie, farby registračných značiek a značky |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 8000 |
| Podporované pevné disky: | 2 x 20 TB SATA |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 96 Mbps (Prichádzajúce) |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | 2.5 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 50 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| Rozmery: | 384 x 322 x 52 mm, RACK 19", 1U |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303623218 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





