- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR1108HS-W-S2-CE Wi-Fi, 8 KANÁLOV DAHUA
NVR NVR1108HS-W-S2-CE Wi-Fi, 8 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR1108HS-W-S2-CE Wi-Fi, 8 KANÁLOV DAHUASkladom260,38 EUR211,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 6 Mpx - 3072 x 2048 px ; Podpora audia: 8 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265 ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 6 Mpx - 3072 x 2048 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265 / H.265 / Smart H.264 / H.264 / MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 40 Mbps max. 16 Mbps Wi-Fi |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchrónne prehrávanie 1, 4 alebo 8 kanálov, funkcia Smart Playback |
| Sieťové rozhranie: | |
| Sieťové funkcie: | |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, Alarm Server, P2P |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| Rozmery: | 260 x 248 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovinsky, Švédsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






