- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-NET/PROF
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-NET/PROF
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-NET/PROFSkladom52,78 EUR42,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených k sieti Ethernet 10/100/1000 Mb/s - chránia 4 páry krútenej dvojlinky UTP; V oblasti každého páru zaistí elimináciu prepätia medzi vedeniami; Menovité napätie: 5 V ; Napäťová ochranná hladina line-line: 40 V ... 1 kV/µs ; Napäťová ochranná hladina line-PG: 600 V ... 1 kV/µs ; Menovitý vybíjací prúd (line-line): 20 A (10/1000µs) ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 20 A (10/1000µs) ;
| Menovité napätie: | 5 V |
| Maximálne napätie: | 6 V |
| Napäťová ochranná hladina line-line: | 40 V ... 1 kV/µs |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 600 V ... 1 kV/µs |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 20 A (10/1000µs) |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 20 A (10/1000µs) |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Norma: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Rozmery: | 94 x 50 x 31 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





