- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-PRO-IP-12POE+
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-PRO-IP-12POE+
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-PRO-IP-12POE+Skladom304,67 EUR247,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených do siete Ethernet 10/100/1000 Mb/s a napájaných na diaľku v technológii PoE+ – zabezpečí 4 páry krútenej dvojlinky UTP; Počet kanálov: 12 ; Menovité napätie: 120 V ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 1000 V - 1.2/50 µs [C2] ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 2 kA - 8/20 µs [C2] ;
| Počet kanálov: | 12 |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Menovité napätie: | 120 V |
| Maximálne napätie: | 150 V |
| Menovitý prúd napájania: | 600 mA |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 1000 V - 1.2/50 µs [C2] |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 2 kA - 8/20 µs [C2] |
| Typy konektorov: | 24 x Tienená zásuvka RJ-45 (8P8C) ( 12 Vstupov, 12 Výstupy ) |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Hmotnosť: | 1.08 kg |
| Rozmery: | 490 x 50 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 50 cm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




