- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Satelitné disky
- OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-110/FAMAVAL-G 110cm FAMAVAL
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-110/FAMAVAL-G 110cm FAMAVAL
- Kompletné špecifikácie
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-110/FAMAVAL-G 110cm FAMAVALSkladom85,36 EUR69,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zosilenie : 41.2 dB (max) ; Materiál: Oceľ ; Farba: Žula ; Rozmery: 1190 x 1100 mm ;
| Držiak prevodníkov: | Ø 40 mm |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 60 mm |
| Zosilenie : | 41.2 dB (max) |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba: | Žula (RAL 7016) |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| Rozmery: | 1190 x 1100 mm |
| Výrobca / Značka: | FAMAVAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




