- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Satelitné disky
- OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80/CORAB-G 80cm CORAB
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80/CORAB-G 80cm CORAB
- Kompletné špecifikácie
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80/CORAB-G 80cm CORABSkladom36,31 EUR29,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zosilenie : 37.4 dBi @ 11.7 GHz, 38.5 dBi @ 12.7 GHz ; Materiál: Pozinkovaná oceľ ; Rozmery: 838 x 762 mm ;
| Držiak prevodníkov: | Ø 40 mm |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 50 mm |
| Zosilenie : | |
| Farba: | Žula |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Hmotnosť: | 4.21 kg |
| Rozmery: | 838 x 762 mm |
| Výrobca / Značka: | CORAB |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




